Jak usunąć konto Google z telefonu?

Konto Google to usługa, która zapewnia adres e-mail, miejsce do przechowywania plików osobistych oraz dostęp do wielu innych usług Google, takich jak YouTube i Gmail.

Posiadacze kont Google mogą również używać swoich kont do uzyskiwania dostępu do innych usług firmy, takich jak Dysk Google i Mapy Google.

Jak usunąć konto Google z telefonu z Androidem?

Google ma funkcję „Znajdź moje urządzenie”, której można użyć do znalezienia telefonu, jeśli go zgubisz. Jeśli zgubiłeś telefon i chcesz usunąć konto z urządzenia, wykonaj następujące czynności:

1) Zaloguj się na swoje konto Google pod tym linkiem: https://accounts.google.com/signin

2) Kliknij kartę „Moje urządzenia” w lewej kolumnie wyświetlonej strony

3) Kliknij „Usuń konto” obok nazwy urządzenia

4) Naciśnij „Usuń”, a następnie naciśnij „OK”, gdy zostaniesz o to poproszony

Jak usunąć konto Google z telefonu z iOS?

Proces usuwania konta Google z telefonu z systemem iOS jest dość prosty. Ten artykuł przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces.

Na początek musisz otworzyć Ustawienia w telefonie. Następnie dotknij „Ogólne”. Następnie dotknij „Google”. Teraz stuknij konto, które chcesz usunąć, a następnie stuknij „Usuń konto”.

Jakie są konsekwencje usuwania konta Google z telefonu?

Jeśli usuniesz konto Google z telefonu, nie będzie można zsynchronizować go z innymi urządzeniami. Na przykład, jeśli usuniesz kontakt w telefonie, a następnie zalogujesz się do Gmaila na innym urządzeniu, kontakt się tam pojawi. Jeśli usuniesz konto Google z telefonu, kontakt nie pojawi się na żadnym z Twoich innych urządzeń.

Jeśli usuniesz konto Google z telefonu, niektóre ustawienia mogą ulec zmianie. Na przykład: gdy przejdziesz do Ustawienia -> Konta -> Google -> Usuń konto i wybierz „Usuń”, pojawi się pytanie, czy chcesz również usunąć wszystkie zsynchronizowane dane, czy po prostu zostawić je na tym urządzeniu. Jeśli wybierzesz „Usuń wszystkie zsynchronizowane dane”, niektóre ustawienia mogą ulec zmianie, ponieważ są połączone z tym kontem.

Przykładowe usługi z kontem Google:

  • Mapy Google to usługa map, która udostępnia wskazówki dojazdu, mapy i zdjęcia satelitarne. Mapy Google są dostępne na urządzenia z Androidem i iOS, a także w internecie pod adresem google.com/maps. Konto Google Maps można utworzyć za pomocą adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Gmail to bezpłatna usługa poczty e-mail z reklamami, która zapewnia 15 GB miejsca na dane. Interfejs Gmaila jest prosty i intuicyjny, z tradycyjną skrzynką odbiorczą i oknami czatu. Posiada również pasek wyszukiwania, za pomocą którego można znaleźć określone e-maile i załączniki.
  • YouTube to amerykańska witryna do udostępniania filmów z siedzibą w San Bruno w Kalifornii. Został stworzony przez trzech byłych pracowników PayPala w lutym 2005 roku. Filmy wideo w witrynie są przesyłane głównie przez użytkowników, którzy mogą przesyłać, udostępniać i oglądać filmy o długości od jednej do kilku godzin. YouTube umożliwia użytkownikom przesyłanie, przeglądanie, ocenianie, udostępnianie i komentowanie filmów wideo, a także subskrybowanie kanałów innych użytkowników. Treść witryny jest hostowana przez Google, a filmy są wyświetlane głównie w samej witrynie lub za pośrednictwem wbudowanych odtwarzaczy w witrynach stron trzecich, takich jak Facebook i Twitter.

0 Comments

Leave a Comment