Każdy wie, że Netflix i Chill to idealne połączenie na leniwą sobotę lub niedzielę. Możesz spędzić godziny oglądając swoje ulubione programy i filmy w domu, ale jest coś o byciu w piżamie i przytulaniu się, co czyni to jeszcze lepszym. Jeśli nie jesteś studentem, który musi pogodzić pracę w szkole z życiem towarzyskim, dorosłym, który pracuje na kilka etatów, lub kimś, kto jest po prostu bardzo zajęty, trudno jest znaleźć czas, aby obejrzeć wszystko, co chcesz zobaczyć. Więc zaczynamy nagrywać programy na naszych rejestratorach, abyśmy mogli szybko przewijać reklamy i unikać konieczności przesyłania czegokolwiek na naszych telefonach podczas dojazdów do pracy lub stania w kolejce w dowolnym momencie dnia, prawda?

A jednak, nawet z tymi wszystkimi przeszkodami wypełniającymi nasze dni, wciąż mamy czas na Netflix i Chill. Problemem jest zebranie wszystkich tych usług pod jednym dachem. Hulu? Yup. Amazon Prime Video? Oczywiście! HBO Now? Zdecydowanie! MAX GO? Hmm…No właśnie…Czym dokładnie jest MAX GO od HBO? I czy warto utrzymywać konto po zakończeniu okresu próbnego? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Co to jest HBO MAX?

MAX to samodzielna usługa HBO, która zawiera wszystkie treści sieci wraz z biblioteką filmów i programów specjalnych. Znajdują się tu najważniejsze programy sieci, takie jak Gra o tron i Westworld, a także nowe i ekskluzywne treści, które są dostępne tylko w serwisie MAX. Dostęp do MAX GO można uzyskać za pomocą telewizora, komputera, smartfona lub innego urządzenia do przesyłania strumieniowego. MAX powstał w wyniku połączenia usług HBO na żądanie i usług strumieniowych oraz biblioteki na żądanie z treściami internetowymi Cinemax, które obecnie obejmują 450 filmów i wybór oryginalnych programów. I, w przeciwieństwie do niektórych innych usług strumieniowych, nie ma wyłącznych umów z sieciami lub umów z konkretnymi dostawcami treści. Oznacza to, że tak, cała seria Game of Thrones jest dostępna w MAX GO! MAX GO jest rozszerzeniem usługi HBO MAX, dostępnej tylko dla tych, którzy mają abonament na HBO za pośrednictwem dostawcy kablowego lub satelitarnego.

Dlaczego warto założyć konto?

Większość sieci i serwisów streamingowych jest darmowa do zarejestrowania się, ale prawdopodobnie będziesz ograniczony do kilku godzin treści, może kilku programów, zanim zostaniesz poproszony o uaktualnienie do płatnej subskrypcji. HBO MAX, jednak, jest dostępny jako bezpłatny 30-dniowy okres próbny, który pozwala na oglądanie wszystkich aktualnych programów sieci, wraz z obszerną biblioteką filmów. Możesz oglądać za pośrednictwem komputera, smartfona lub innego urządzenia strumieniowego, a będziesz miał pełny dostęp do całej biblioteki sieci, która obejmuje setki godzin treści. Jeśli jesteś Cord Cutter, lub ktoś, kto przeciął sznurek i nie ma już abonamentu kablowego, MAX to świetny sposób na dostęp do treści HBO bez płatnej subskrypcji. Otrzymasz pełny dostęp do treści sieci przez 30 dni, co stanowi mnóstwo czasu na oglądanie ulubionych programów, takich jak Game of Thrones i Westworld, a także nowych sezonów Divorce i Insecure.

Czy warto założyć konto?

W większości przypadków tak. MAX ma mnóstwo treści i możesz je oglądać w dowolnym miejscu i czasie! Ale jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, jeśli zdecydujesz się zapisać na darmową próbę. Po pierwsze, zostaniesz zapisany na subskrypcję 19,99 $ / miesiąc po zakończeniu 30-dniowego okresu próbnego. Po drugie, i prawdopodobnie najważniejsze, MAX GO nie będzie miał pełne, jeśli masz aktywną subskrypcję kabla. Będziesz musiał zalogować się u swojego dostawcy kablowego, aby uzyskać dostęp do wszystkich treści sieci. Oznacza to, że będziesz musiał zdecydować między używaniem MAX GO z abonamentem kablowym lub używaniem abonamentu kablowego do strumieniowania HBO GO. Jeśli wybierzesz MAX GO, nie będziesz miał dostępu do pełnej biblioteki treści w ramach abonamentu kablowego.

Czy powinieneś założyć konto w MAX GO?

Tak!!! MAX GO to świetny sposób na nadrobienie zaległości w oglądaniu ulubionych programów, takich jak Gra o tron i Westworld, a także nowych oryginalnych programów sieci, takich jak Rozwód i Insecure. W przeciwieństwie do niektórych innych serwisów streamingowych, nie ma tu umów na wyłączność z sieciami lub umów z konkretnymi dostawcami treści. Oznacza to, że tak, cała seria Game of Thrones jest dostępna w MAX GO! Możesz oglądać na komputerze, smartfonie lub dowolnym innym urządzeniu strumieniowym, a będziesz mieć pełny dostęp do całej biblioteki sieci, która obejmuje setki godzin treści. I, w przeciwieństwie do niektórych innych usług strumieniowych, nie ma umów na wyłączność z sieciami lub umów z konkretnymi dostawcami treści. Oznacza to, że tak, cała seria Game of Thrones jest dostępna w MAX GO!

Podsumowanie

Podsumowując, HBO MAX to świetny serwis streamingowy zarówno dla abonentów HBO/MAX, jak i Cord Cutters. Możesz nadrobić zaległości we wszystkich ulubionych serialach HBO, takich jak Game of Thrones i Insecure, lub oglądać najnowsze sezony, gdy są jeszcze emitowane. Masz pełny dostęp do całej biblioteki treści sieci, w tym setki godzin filmów i filmów dokumentalnych, i można oglądać na komputerze, smartfonie lub innym urządzeniu do przesyłania strumieniowego. I, w przeciwieństwie do niektórych innych usług strumieniowych, nie ma wyłącznych umów z sieciami lub umów z konkretnymi dostawcami treści. Oznacza to, że tak, cała seria Game of Thrones jest dostępna na MAX GO!

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.